Włoska chemia gospodarcza i kosmetyki Felce Azzurra

Felce Azzurra, stworzona przez dom perfumeryjny Paglieri, należy do grona najbardziej renomowanych marek chemii gospodarczej oraz kosmetyków we Włoszech. Firma posiada w swojej bogatej ofercie: płyny do prania i płukania ubrań, balsamy, kremy, dezodoranty, żele pod prysznic, talki, odświeżacze powietrza, jak również profesjonalne środki czystości dla domu. Felce Azzurra to marka o długoletniej tradycji, która utrwaliła się w świadomości wielu pokoleń. Jej kultowe produkty charakteryzują się unikalnymi kompozycjami zapachów, z ponad stu składników z całego świata. Foodtrade Sp. z o.o. to wyłączny dystrybutor produktów Felce Azzurra na terenie Polski.

Gdzie kupić produkty marki Felce Azzurra

Kosmetyki i włoską chemię dla domu marki Felce Azzurra znajdziemy na półkach sklepowych dużych sieci, takich jak m.in. Carrefour, Piotr i Paweł, Makro i Merco. Dzięki ogólnopolskiej dystrybucji, bez trudu rozpoznasz nietuzinkowe opakowania tych produktów i będziesz mógł cieszyć się ich powszechną dostępnością. Włoska chemia gospodarcza Felce Azzurra to jakość i zapach dyktowane długoletnią tradycją – poczuj ją na własnej skórze.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/foodtrade/vc_elements/vc-products-grid/index.php on line 67
Wszystkie Produkty BioHigiena osobistaProdukty do praniaGospodarstwo domowe

Mydła w kostce BIO

Mydła w płynie BIO

Żele do mycia ciała BIO

Żele pod prysznic BIO

Dezodoranty

Kosmetyki dla mężczyzn

Mydła w kostce

Mydła w płynie

Płyny do higieny intymnej

Talki

Żele do mycia ciała

Żele pod prysznic

Granulki do prania

Płyny do płukania

Prasowanie

Proszki do prania

Skoncentrowane płyny do płukania

Torebki zapachowe

Żele do prania

Odświeżacze powietrza linia Atmosfere

Odświeżacze powietrza linia Felce Azzurra

Środki czyszczące do domu

'